Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Kruszyw

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Piechcin (pow. żniński), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Stały kontakt z Działem Marketingu oraz instytutami badawczymi w celu optymalizacji działań wspierających sprzedaż na rynku kruszyw,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Rozwoju Sprzedaży Kruszyw w zakresie rekomendacji i weryfikacji prowadzonych działań,
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz organizowanie i prowadzenie prac z uwzględnieniem zabezpieczenia pracowników badawczych,
  • Prowadzenie szkoleń eksperckich dla działów: Technicznego, Handlowego i Marketingu,
  • Tworzenie sprawozdań podsumowujących projekty.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii materiałów budowlanych, inżynierii lądowej lub inżynierii materiałowej,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w  pracy związanej z technologią i jakością kruszyw,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy