Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozwoju logistyki

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

  • Tokarska 18, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Tokarska 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów logistycznych

  • Identyfikacja i analiza potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu logistycznego oraz proponowanie rozwiązań

  • Rozwój aplikacji (m.in. WMS, TMS)

  • Testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie logistycznym

  • Przygotowanie kalkulacji logistycznych

  • Prowadzenie projektów

  • Pełnienie funkcji key user w zakresie systemu WMS

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze logistyki w firmie produkcyjnej / dystrybucyjnej

  • Praktyczna wiedza z zakresu zagadnień i rozwiązań logistycznych (magazynowych, transportowych)

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów i kosztów logistycznych oraz w prowadzeniu projektów

  • Znajomość systemu klasy WMS, TMS

  • Dobra znajomość pakietu Office w tym w szczególności aplikacji Excel

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (nastawienie na współpracę)

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki - logistyka, transport i spedycja lub kierunki pokrewne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Miejsce, do którego przychodzi się chętnie, bo jesteśmy zgraną ekipą 🙂

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku krajowym i międzynarodowym - preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników

  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne

  • Praca w środowisku nastawionym na przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin