Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju marketingu internetowego

TMSYS Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizowanie oraz rozwijanie komunikacji w social media wg zaplanowanej strategii,

  • Prowadzenie i kompleksowe zarządzanie profilami produktów w mediach społecznościowych,

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i kreowanie komunikacji z Klientami,

  • Dbanie o aktywność firmy w mediach społecznościowych,

  • Tworzenie kontentu stron internetowych,

  • Planowanie, koordynacja oraz weryfikacja strategii kampanii marketingowej w celu osiągnięcia zdefiniowanych celów,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Masz zmysł estetyczny – potrafisz tworzyć angażujące treści,

  • Kreatywne podejście do stawianych zadań,

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie i pracowitość,

  • Znajomość mechanizmów kampanii SM,

  • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem.

To oferujemy

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

TMSYS Sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

Kreatywnym działem marketingu w firmie TMSYS o stabilnej pozycji na rynku, zajmującej się wdrażaniem oprogramowania dla architektów, projektantów i konstruktorów.

Przewiń do profilu firmy