Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju międzynarodowej grupy kapitałowej (m/k)

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    Hausengel to grupa dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na ośmiu europejskich rynkach. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja projektów międzynarodowych,
    • tworzenie strategicznych i marketingowych planów rozwojowych na podstawie analizy rynku,
    • kontrola i ocena podjętych działań i ich postępów,
    • przygotowywanie sprawozdań na potrzeby zarządu i wspieranie go w bieżących obowiązkach,
    • nawiązywanie i dbanie o kontakty z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1), mile widziane inne języki europejskie,
    • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne,
    • gotowość do odbywania podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie,
    • rozbudowany program opieki medycznej i kartę Multisport,
    • ciekawą pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku,
    • wpływ na strategiczne decyzje w grupie i duże możliwości rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szkolnej 5/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szkolnej 5/15 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.