Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju międzynarodowych platform e-commerce - PrestaShop, IdoSell

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie międzynarodowych platform e-commerce firmy

  • Tworzenie i optymalizacja treści w serwisach online

  • Obsługa kampanii marketingowych

  • Monitorowanie działań konkurencji i analizę trendów na rynku międzynarodowym

  • Kontrola nad poprawnością procesu realizowanych zamówień

  • Tworzenie raportów i podsumowań, dotyczących prowadzonych działań

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie, w tym z działem IT w zakresie rozbudowy funkcjonalności, działem realizacji i działem obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży e-commerce, mile widziane doświadczenie w pracy z platformami PrestaShop, IdoSell lub pokrewnymi

  • Umiejętność analitycznego myślenia, katalogowania materiałów i tworzenia raportów

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne poruszanie się po systemach marketplace'owych

  • Mile widziana znajomość dodatkowego j. obcego, np. niemieckiego, francuskiego, włoskiego

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność w działaniu, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek) lub innych elastycznych formach zatrudnienia

  • Kilka możliwych lokalizacji pracy (Kraków, Skawina, Kłaj) oraz pracę w modelu hybrydowym (na zmianę zdalnie i lokalnie w biurze)

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Miłą atmosferę, otwarta i nowoczesną kulturę pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Dostęp do szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska

  • Darmowy dostęp do kursów językowych, m.in. z j. angielskiego i j. niemieckiego z native speakerem

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma SPRINGOS, właściciel portali internetowych sportservice.pl oraz shoperly.pl, od ponad dwudziestu lat na rynku jako producent i międzynarodowy dystrybutor artykułów sportowych i rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.