Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju na rynku niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meblobranie.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oferujący meble i elementy wyposażenia wnętrz. Pokazujemy, że zakup tak trudnych i wyjątkowych produktów jak meble przez Internet jest możliwy! Jesteśmy liderem w internetowej sprzedaży mebli i akcesoriów ogrodowych, intensywnie rozwijając kategorie produktów przeznaczonych do domu i biura.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: NB_GER/I/2019

    Transgraniczny e-commerce jest szansą dla polskich firm, dlatego wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie rozwijamy  działalność na rynku niemieckim. Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie koordynacja tego procesu od podstaw – uwzględniając tłumaczenie treści serwisu internetowego, relacje z lokalnymi usługodawcami, kontakty z lokalną administracją i wiele innych czynności operacyjnych prowadzonych w języku niemieckim.

    Wielowątkowość powierzonych zdań wymaga umiejętności pracy w szybko zmieniających się warunkach pod presją czasu. Umiejętność efektywnej współpracy z wieloma partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi połączona ze zdolnościami analitycznymi powinna pozwolić na naturalny rozwój w kierunku pozycji Managera Regionu.

    Kluczowe zadania:

    • Udział w tłumaczeniu serwisu internetowego na język niemiecki
    • Analiza konkurencji na rynku docelowym
    • Współpraca z lokalnymi dostawcami usług
    • Kontakty z administracją lokalną
    • Współtworzenie procesów operacyjnych dla obsługi rynku docelowego
    • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

    Co oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub współpraca B2B
    • Pracę w pełnym wymiarze czasu w biurze w Warszawie na Woli
    • Możliwość rozwoju do pozycji Managera Regionu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • Okazję do zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce (członek Izby Gospodarki Elektronicznej, coroczny laureat nagród biznesowych, m.in. Gazeli Biznesu, e-Gazeli Biznesu, Diamentów Forbesa)
    • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, rabat na zakupy pracownicze

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (80% codziennej pracy w języku niemieckim)
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność i zaangażowanie
    • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i chęć usprawniania procesów
    • Znajomość branży e-commerce będzie dodatkowym atutem
    Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meblobranie.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meblobranie.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.