Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozwoju ODIDO

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi

  • utrzymywania stałego kontaktu i udzielania wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej Przedsiębiorcy, poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu doradztwa

  • identyfikacja rynkowego potencjału klientów i jego rozwój

  • realizacja celów sprzedażowych

  • zapewnienia ciągłego szkolenia personelu sklepu

  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • rozwój kompetencji sprzedażowych

  • dbania o pozytywny wizerunek sieci sklepów ODIDO

Nasze wymagania

  • doświadczenia w handlu i znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG

  • wiedzy z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych w sieci franczyzowej

  • wysokich zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • praktycznej znajomości technik negocjacyjnych

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • inicjatywy i samodzielności w działaniu

  • rzetelności i umiejętności planowania organizowania pracy własnej

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy