Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Oferty Content Marketingowej

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój rozwiązań proponowanych klientom w ramach oferty content marketingowej, w tym: kreowanie nowych rozwiązań, rozwój istniejących produktów, współpraca z działem AdProduct w zakresie opracowania, wdrażania i ofertowania nowych produktów content marketingowych w organizacji, poszukiwanie innowacji narzędziowych w projektach content marketingowych, opracowywanie merytoryczne ofert do rynku (budowanie argumentacji dla nowych produktów i rozwiązań, opartej o korzyści klienta)

  • Edukacja wewnętrzna i zewnętrzna: przygotowanie materiałów edukacyjnych dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych Organizacji (prezentacje branżowe dotyczące content marketingu, materiałów wspierających sprzedaż, itp.), przygotowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych o content marketingu dla zespołów sprzedażowych/projektowych/szkoleń wstępnych dla pracowników, analiza i rekomendacje działań na bazie trendów rynkowych, wspieranie budowanie wizerunku RAS Polska jako eksperta w content marketingu/native na rynku

  • Współpraca macierzowa z innymi działami w firmie, w tym z działem oferty kluczowej i strategicznej, działami sprzedaży, produktu reklamowego, strategią, działem B2B, kreacją.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w realizowaniu aktywności z użyciem działań content marketingowych w mediach

  • Znajomość rynku internetowego i rynku mediów oraz znajomość kluczowych wskaźników efektywności

  • Znajomość specyfiki content marketingu, w tym m.in kluczowych wskaźników efektywności, korzyści, trendów, form reklamy content marketingowej, narzędzi wykorzystywanych na rynku i w Organizacji

  • Otwartość i chęć do pracy, otwartość na nowe wyzwania i naukę, ciekawość rozwiązań content marketingowych

  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, ustalania priorytetów, terminowość, dokładność)

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Bardzo dobra obsługa programów Power Point i Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowywanie ofert oraz swobodną komunikację biznesową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy sportowe

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy