Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Oferty i Procesów Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Sprzedaż sp. z o.o. największy w kraju sprzedawca energii elektrycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Rozwoju Oferty i Procesów Sprzedaży (Produkty Specjalistyczne)

    Miejsce pracy:

    Gliwice lub Wrocław

    Nr ref: TS/2018/01/01

    Obowiązki:

    • Planowanie oraz realizacja akcji sprzedażowych ukierunkowanych na sprzedaż urządzeń m.in. kotły gazowe, pompy ciepła, klimatyzacja, oczyszczacze powietrza (rynek HVAC) do Klientów Indywidualnych
    • Tworzenie ofert oraz procesów sprzedaży urządzeń dla różnych kanałów sprzedaży (w tym Internet, sieć partnerska)
    • Nadzorowanie pracy osób oraz partnerów biznesowych odpowiedzialnych za wykonanie planu sprzedaży urządzeń
    • Inicjowanie, planowanie i koordynacja prac związanych z realizacją planu sprzedaży urządzeń
    • Tworzenie dokumentacji, raportowanie oraz analizowanie skuteczności i efektywności prowadzonych działań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • 2-letnie doświadczenie zawodowe
    • Doświadczenie w sprzedaży lub planowaniu i wdrażaniu rozwiązań sprzedażowych na rynku HVAC do Klientów Indywidualnych
    • Umiejętność kreowania nowych rozwiązań sprzedażowych i przewidywania efektów biznesowych ich wdrażania
    • Efektywne organizowanie pracy własnej oraz zaangażowanie w prowadzone działania
    • Biegła umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
    • Kultura osobista oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce
    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29. 08. 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).