Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju oferty - Kupiec

P.A.T. sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma P.A.T. z siedzibą w Częstochowie od 30 lat jest dostawcą produktów, rozwiązań i usług dla przemysłu precyzyjnego (m.in. dla branży jubilerskiej, optycznej, elektronicznej). Jesteśmy krajowymi przedstawicielami producentów z Niemiec, Francji, Szwajcarii, Włoch, Stanów Zjednoczonych czy z państw azjatyckich. Naszym klientom zapewniamy zarówno profesjonalne doradztwo przedsprzedażowe, jak i fachowe usługi serwisowo-techniczne.

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie nowych produktów do oferty, innowacyjnych rozwiązań, oraz zamienników oferowanych towarów, maszyn, urządzeń
  • kompleksowe wprowadzanie nowych elementów do oferty
  • ciągła analiza rynków zbytu oraz konkurencji
  • poszerzanie wiedzy, śledzenie nowinek technicznych
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • tworzenie z dostawcami wspólnych projektów marketingowych
  • obsługa zamówień specjalnych wymagających zaznajomienia się z nowymi urządzeniami i technologią
  • przygotowywanie materiałów analitycznych na potrzeby kadry zarządzającej
  • uczestnictwo w targach

Poszukiwane kompetencje

  • biegła znajomość j. angielskiego - warunek konieczny, (dodatkowy j. niemiecki byłby atutem)
  • predyspozycje do pracy w dziedzinie technologii obróbki metali (tzw. zmysł techniczny)
  • zdolności handlowe oraz doświadczenie w handlu w międzynarodowym środowisku
  • ciekawość procesów i produktów
  • kreatywne i samodzielne podejście do stawianych zadań
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej z zakresu obróbki metalu
  • dyspozycyjność (okazjonalnie) do pracy w delegacji (spotkania z dostawcami, wizyty targowe)

Oferujemy

  • dużą samodzielność w kształtowaniu oferty firmy i możliwość udziału w ambitnych projektach
  • stabilną pracę w firmie rodzinnej nieopartej na zasadach korporacyjnych, posiadającej partnerów biznesowych w Europie, Ameryce Północnej i Azji
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • work-life balance
  • udział w specjalistycznych imprezach targowych

Ogłoszenie archiwalne