Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Oferty Sieci Abc

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Eurocash Cash&Carry

    największa pod względem liczby posiadanych placówek sieć hurtowni typu cash&carry w Polsce, licząca 190 hal, poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

    Kluczowe zadania:

    • Odpowiedzialność za rozwój oferty dla sklepów abc,
    • Przygotowywanie prezentacji dla dostawców i franczyzobiorców,
    • Budowanie relacji z dostawcami i franczyzobiorcami,
    • Bieżące raportowanie rozwoju oferty sieci abc,
    • Zarządzanie komunikacją dla franczyzobiorców w zakresie oferty sieci abc,
    • Zarządzanie budżetem projektu,
    • Współpraca z agencjami reklamowymi.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii, marketingu),
    • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Marketingu, Trade Marketingu,
    • Wykazywać znajomość MS Excel, MS Power Point na poziomie średniozaawansowanym,
    • Charakteryzować się samodzielnością i wysoką motywacją do pracy,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej – będącej liderem na rynku FMCG,
    • Umowę o pracę,
    • Bogaty pakiet socjalny,
    • Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon,
    • Dowóz pracowników z Poznania do centrali firmy w Komornikach.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).