Specjalista ds. Rozwoju Oprogramowania Urządzeń Energoelektronicznych

ABB Sp. z o.o.

Żegańska 1

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania sterującego pracą urządzeń energoelektronicznych zgodnie ze specyfikacją.

  • Udział w uzgodnieniach dotyczących wymagań projektowanych urządzeń z klientami zewnętrznymi.

  • Przygotowanie i wykonanie testów oprogramowania.

  • Wykonanie dokumentacji projektowej.

  • Udział w testach urządzeń na stacjach testów ABB.

  • Udział w uruchomieniu urządzeń u klienta.

  • Wsparcia dla działu sprzedaży oraz serwisu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Elektrotechnika, Automatyka, Energoelektronika, Elektronika).

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu urządzeń energoelektronicznych lub podobnych.

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki, w szczególności sterowanie napędów elektrycznych.

  • Pożądana znajomość programu: CodeSys.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie i znajomość urządzeń z obszaru napędów trakcyjnych.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje