Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Organizacji i Rekrutacji

FAMUR S.A.

  • Armii Krajowej 51, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

FAMUR S.A.

Armii Krajowej 51

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki personalnej Grupy

  • realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla

  • organizacja i realizacja procesów szkoleniowych w spółkach

  • tworzenie i udział w projektach rozwojowych organizacji

  • realizacja i organizacja procesów z zakresu CSR w Grupie

  • wsparcie działu w pozostałych procesach HR

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość narzędzi rekrutacyjnych i szkoleniowych

  • bardzo dobra wiedza z zakresu pozyskiwania kandydatów do pracy

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość prawa pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy oraz wielozadaniowość

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Testy predyspozycji zawodowych

FAMUR S.A.

Grupa FAMUR to holding technologiczny dostarczający rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy