Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Personalnego

PERN S.A.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej.
Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
SPECJALISTY DS. ROZWOJU PERSONALNEGO
W ZESPOLE DS. ROZWOJU PERSONALNEGO
miejsce świadczenia pracy: Warszawa/Płock
(nr ref. 110/III/2021)

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i programy wdrożeniowe, koleżeńską atmosferę w pracy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe; preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia; mile widziane studia podyplomowe w obszarze HR,
  • doświadczenie zawodowe: 6 lat, w tym 4 lata w specjalności; 4 lata doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej firmie konsultingowej będą dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań HR,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • wiedza z zakresu organizacji szkoleń w tym projektowanie szkoleń e-learningowych, znajomość rynku usług szkoleniowych i agencji doradztwa personalnego,
  • wiedza z zakresu rozwoju personalnego oraz wspierania wizerunku pracodawcy,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi programów Ms Office – Power Point, Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • współtworzenie oraz realizacja projektów w zakresie szkoleń i rozwoju zgodnie z założonymi celami i wyznaczonymi priorytetami,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń, a także koordynacja pracy zespołu trenerów wewnętrznych,
  • koordynacja działań platformy e-learningowej,
  • współpraca z dostawcami usług szkoleniowo-rozwojowych,
  • przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów na potrzeby prowadzonych projektów i w zakresie prowadzonych działań.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
w terminie do 8 marca 2021 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania
W tytule maila prosimy podać numer referencyjny 110/III/2021
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w PERN S.A. (ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock) oraz danych szczególnych kategorii podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne