Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Personelu

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów rozwojowych dedykowanych całej organizacji

  • opracowywanie i realizowanie programów talentowych, ścieżek rozwojowych dla osób z wysokim potencjałem

  • dbałość o jakość oraz efektywność działań identyfikujących potencjał pracowników

  • tworzenie planów rozwojowych w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pracowników i cele biznesowe menedżerów

  • kompleksową organizację działań szkoleniowych dla pracowników

  • udoskonalanie metod rozwoju pracowników

  • rozwijanie wewnętrznych standardów z zakresu zarządzania wiedzą w organizacji

  • współpracę z zewnętrznymi partnerami szkoleniowymi

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym: doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania szkoleniami (planowanie, budżetowanie, organizacja, badanie potrzeb i ocena efektywności szkoleń), doświadczenia w zakresie samodzielnego przygotowywania programów szkoleniowych i prowadzenia szkoleń z umiejętności miękkich

  • doświadczenie w opracowywaniu programów rozwojowych dla pracowników na różnych poziomach stanowisk

  • predyspozycja do przekazywania wiedzy innym oraz czerpania z tego radość i satysfakcji

  • doskonałe umiejętności organizacyjne

  • umiejętność i chęć (!) pracy w zespole

  • entuzjazm, motywacja i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet dodatków pozapłacowych (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina i ubezpieczenie grupowe)

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach HR oraz realny wpływ na rozwój firmy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Animex Foods Sp. z o.o.

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy