Specjalista ds. Rozwoju Portalu w Departamencie Informatyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Opracowywanie z departamentami biznesowymi oraz dostawcami zewnętrznymi wymagań w projektach zmian do portalu sprzedażowego
      • pozyskiwanie i definiowanie potrzeb biznesowych
      • prowadzenie analiz systemowych i biznesowych
      • organizacja warsztatów, konsultacji i spotkań grupo roboczych
      • weryfikacja i rozwijanie dokumentacji biznesowo – systemowej portalu
    • Prowadzenie i koordynacja projektów związanych ze zmianami i rozwojem portalu
      • prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej
      • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
      • opracowywanie scenariuszy testowych dla wprowadzanych zmian
      • organizacja, nadzór oraz przeprowadzanie testów nowych rozwiązań
      • współpraca z dostawcami rozwiązań
    • Wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu portalu.
      • rejestracja i analiza zgłaszanych błędów
      • konfiguracja środowiska

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w prowadzaniu analiz biznesowych/systemowych
    • mile widziana znajomość notacji UML lub BPMN
    • doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją projektów IT lub prowadzeniem projektów
    • znajomość technologii i rozwiązań stosowanych w aplikacjach i systemach webowych.
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność myślenia analitycznego
    • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
    • doświadczenie w zakresie definiowania scenariuszy testowych
    • umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
    • dobra znajomość MS Excel MS Power Point
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w Centrali dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych’
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.