Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Pracowników i Rekrutacji

  • Nałęczów, lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-02-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

NESTLE WATERS POLSKA S.A.
Producent wody butelkowanej, posiadającej w swoim portfolio marki
Nałęczowianka, Nestle Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier
poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

Realizacja procesów HR w Zakładzie Produkcyjnym Nałęczowianka:

  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych na wszystkie stanowiska w Fabryce, w tym prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesu rozmów rozwojowych z pracownikami
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesu identyfikacji Talentów w corocznym procesie Talent Review, w tym prowadzenie spotkań kalibracyjnych
  • Tworzenie i realizacja planów szkoleniowych, monitoring budżetu szkoleń
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych w ramach bieżących procesów HR
  • Kompleksowa koordynacja procesu badania zaangażowania i satysfakcji pracowników, współtworzenie i monitoring realizacji planów działania
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych pracowników w struktury firmy
  • Organizacja praktyk uczniowskich w Zakładzie
  • Współpraca z HR Business Partnerem w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • Współpraca i komunikacja z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi i szkoleniowymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego; mile widziane studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    lub Socjologii
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, połączonego z praktyczną wiedzą o procesach zarządzania i rozwoju pracowników
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej umiejętności pracy z MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Silnej orientacji na wyniki i realizację celów biznesowych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, www.nestle-waters.com
  • Rozwój zawodowy w obszarze HR
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się