Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Procesów Finansowych

Generali

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obszarem IT i Departamentem Hurtowni Danych/SAP w zakresie lokalnej implementacji standardu IFRS 17

  • Analiza i implementacja nowych procesów księgowych na potrzeby raportowania finansowego w środowisku raportowym zdefiniowanym przez Grupę Generali.

  • Analiza i automatyzacja bieżących procesów księgowych, wspierających raportowanie finansowe IFRS 17

  • Merytoryczne wsparcie dla innych Departamentów w zakresie zapisów standardu IFRS 17 i ich implementacji w procesach raportowych Towarzystwa

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w raportowaniu finansowym wg różnych reżimów księgowych

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z bazami danych (w tym Hurtowni Danych)

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Ekonomia i pokrewne

  • Znajomość zasad rachunkowości wg IFRS 17, IFRS 4, PSR, Solvency II

  • Biegła znajomość systemu SAP

  • Biegła znajomość MS Excel, minimum podstawowa znajomość PL/SQL

  • Wysoki poziom komunikacji oraz umiejętność współpracy z zespołem i innymi departamentami

  • Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi