Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju procesów ubezpieczeniowych

SGB-BANK S.A.O firmie

  • Szarych Szeregów 23a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

SGB-BANK S.A.

Szarych Szeregów 23a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Partnerami Banku w szczególności ze zrzeszonymi bankami spółdzielczymi i towarzystwami ubezpieczeń w zakresie wdrażania i rozwoju oferty ubezpieczeniowej

  • opracowywanie regulaminów, instrukcji i procedur dotyczących produktów ubezpieczeniowych

  • przygotowywanie cyklicznych analiz i sprawozdań w zakresie działalności ubezpieczeniowej

  • prowadzenie projektów w roli Product Ownera dotyczących budowania procesów wspierających automatyzację sprzedaży ubezpieczeń

  • umiejętność koordynowania i zarządzania zadaniami w projekcie

  • analiza rynku oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań służących rozwojowi ubezpieczeń

  • prowadzenie projektów informatycznych w zakresie wprowadzania nowych produktów i budowania nowych procesów ubezpieczeniowych na potrzeby banków spółdzielczych

Podział czasu pracy
50%

centrala

50%

home office

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • 3 lata w bankowości lub innych instytucjach finansowych

  • umiejętności w zakresie przygotowywania zestawień, opracowywania wyników

  • doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji oraz wdrażania do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • doświadczenie w zakresie bancassurance

  • doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań dot. obsługi klientów bancassurance

  • znajomość narzędzi MS Office (Excel, Power Point, Word)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień