Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Produktów Bankowych

Toyota Bank Polska S.A. O firmie

  • Postępu 18
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Toyota Bank Polska S.A.

Postępu 18

Warszawa

Chcesz dołączyć do Toyota Bank Polska S.A holdingu spółek finansowych grupy Toyota,  jednej z największych światowych marek samochodowych? Masz doświadczenie w rozwoju systemów i aplikacji bankowych? Sektor usług finansowych i produktów bankowych nie jest Ci obcy? Posiadasz umiejętność wyciągania wniosków z wyników analiz rynkowych? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś TAK, to zgłoś się do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Departament Rozwoju Biznesu i Innowacji
Wydział Rozwoju Produktów

Wymagania:

  • Wiedza w zakresie funkcjonowania sektora usług finansowych i świadczenia usług bankowych
  • Znajomość innowacyjnych rozwiązań w obszarze produktów i usług bankowych
  • Wiedza i doświadczenie w rozwoju systemów i aplikacji bankowych
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wdrożeniowych we współpracy z IT, prowadzeniu dokumentacji projektowej i produktowej
  • Doświadczenie w definiowaniu budżetów oraz zakresów projektów, tworzenie planów i harmonogramów
  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (+ posiadanie certyfikatów) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów i zasad funkcjonowania usług płatniczych sektora bankowego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne, umiejętność syntezy wiedzy pochodzącej z raportów i analiz i przełożenia jej na propozycje konkretnych działań biznesowych
  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia
  • Energia, entuzjazm, wytrwałość i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie / zarządzanie projektami w zakresie rozwoju aplikacji mobilnych
  • Prowadzenie / zarządzanie projektami regulacyjnymi wynikającymi ze świadczonych przez Bank usług
  • Opracowywanie koncepcji i koordynacja procesów związanych z wdrażaniem nowych i modyfikacją istniejących produktów Banku
  • Śledzenie i analizowanie trendów rynkowych i definiowanie możliwości rozwoju produktów Banku
  • Opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych regulacji Wydziału
  • Ścisła współpraca z zespołami Marketingu, Analiz, IT i Sprzedaży
  • Prowadzenie raportów, analiz i zestawień

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy
  • Nagrodę roczną, pakiet benefitów (opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, bonus wakacyjny, naukę języka angielskiego)
  • Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (pracowniczy program najmu samochodów, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy