Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Produktów CFM (TFMS/LFMS)

Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.

Konstruktorska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • badania rynku pod kątem raty miesięcznej (rynek leasingowy i CFM), analiza i prezentacja wyników;

  • przygotowywanie rekomendacji i rozwiązań dotyczących konkurencyjności rat;

  • analiza sprzedaży, przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa (w języku angielskim);

  • komunikacja z siecią dealerską (informacje handlowe, wsparcie handlowców);

  • kalkulacje ofert finansowych, konfiguracja systemów teleinformatycznych;

  • współtworzenie materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie w pracy na rynku CFM lub usług finansowych

  • Znakomicie współpracujesz w zespole i masz umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobrze znasz aplikacje komputerowe w środowisku Windows (Excel, PowerPoint)

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie)

  • Posiadasz umiejętności analityczne oraz znajomość rynku motoryzacyjnego

To oferujemy

  • pracę przy kluczowym projekcie biznesowym;

  • możliwość poznania wielu obszarów biznesu Toyoty;

  • pracę pełną wyzwań w świetnej atmosferze oraz międzynarodowym środowisku;

  • zapoznanie się z wartościami i filozofią Toyota Way.