Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Produktów Cyfrowych

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

al. Jerozolimskie 162

Warszawa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie do Departamentu Danych i Strategii Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Przygotowywanie strategii rozwoju cyfrowych rozwiązań dla klientów
  • Zarządzanie backlogiem
  • Koordynowanie działań w zakresie rozwoju Portalu Klienta oraz maksymalizacja jego wartości w firmie
  • Podejmowanie działań, które zwiększą wykorzystanie narzędzi cyfrowych przez klientów
  • Codzienna współpraca z biznesem oraz IT

Czego oczekujemy?

  • Prawdziwej pasji (wręcz obsesji) na punkcie pozytywnych doświadczeń klienta oraz rozwiązań cyfrowych 😊
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy nad rozwojem cyfrowych produktów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Analitycznego i procesowego myślenia
  • Kreatywności, dokładności i dociekliwości
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produktem cyfrowym

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – między 7:30 a 9:00
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Możliwość dojazdu „z” i „do” pracy firmowym autobusem
  • Możliwość dołączenia do firmowych klubów zainteresowań, np.: Rowerowego, Biegowego, Miłośników Filmów i Seriali oraz wielu innych
  • Bycie częścią jednego z najbardziej innowacyjnych zespołów 😊

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy