Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju produktów i jakości

Pijalnie Czekolady Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiada za rozwój receptur oferty produktowej sklepowej i do menu we współpracy z Maestro Czekolady.

  • Członek zespołu otwarć nowych lokali w zakresie wdrożenia i przygotowania procesów jakościowych.

  • Tworzy i nadzoruje prawidłowe funkcjonowanie standardów jakościowych, GHP, GMP, HACCP.

  • Przeprowadza szkoleń ze standardów jakości.

  • Ściśle współpracuje z Kierownikami Obszarów.

  • Planuje i przeprowadza audyty jakościowe.

  • Odpowiada za egzekucję wymogów jakościowych w lokalach w tym również: badania, ustalanie terminów przydatności produktów, tworzenie znakowanie produktów.

  • Tworzenie i weryfikacja etykiet pod kątem zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawa żywnościowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane technologia żywności i pokrewne.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej lub w branży spożywczej w obszarze R&D, S&T, jakości.

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

  • Nastawienie na współpracę i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Przedsiębiorczość, kreatywność i inicjatywa.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Ciekawe doświadczenia zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym energii i zapału.

  • Umowę o pracę.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pijalnie Czekolady Sp. z o.o.

Pijalnie Czekolady E.Wedel to marka oferująca wyjątkowej jakości produkty kawiarniane i czekoladę do picia. W ofercie Pijalni Czekolad do picia znajduje się również wyjątkowa oferta produktów sklepowych takich jak Ręcznie wytwarzane praliny. Posiadamy kilkadziesiąt Lokali, znajdujących się w prestiżowych centrach handlowych oraz w atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach Polski oraz miejscach atrakcyjnych turystycznie. Zasady, którymi kierujemy się w Pijalniach Czekolady to współpraca, przedsiębiorczość oraz praca zespołowa.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rozwoju produktów i jakości

Praca wyjazdowa na terenie całego kraju.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.