Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju produktów

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Plastics Group Sp. z o. o.

    czołowy dystrybutor płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium

    na rynku polskim, zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska (Warszawa, Radom, Ciechanów, Płock, Siedlce, Gdańsk, Słupsk, Szczecin, Koszalin, Elbląg, Olsztyn, Białystok, Suwałki, Łomża, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Piła, Konin, Poznań, Leszno, Kalisz, Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Opole, Częstochowa, Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg, Zamość, Lublin, Chełm, Biała Podlaska).

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Budowanie świadomości o istnieniu produktu u Klientów (architekci, projektanci, wykonawcy)
    • Promowanie materiałów budowlanych i meblarskich w studiach łazienkowych, kuchennych oraz fabrykach meblarskich
    • Budowanie oraz obsługa bazy danych Klientów (architekci, projektanci, wykonawcy)
    • Współpraca z działem handlowym w zakresie sprzedaży materiałów
    • Inne działania marketingowe związane z rozwojem produktu

    WYMAGANIA:

    • Doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblarskiej lub sanitarnej
    • Doświadczenie z produktami Solid Surface będzie dodatkowym atutem
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w celu promowania produktów na terenie całej Polski
    • Mile widziane wykształcenie techniczne lub marketingowe
    • Prawo jazdy kat. B
    • Samodzielność i kreatywność w działaniu
    • Umiejętność strategicznego myślenia
    • Orientacja na cel, doskonała organizacja własnej pracy
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Kandydatom oferujemy:

    • Współpracę z czołowym światowym producentem oraz reprezentowanie go na polskim rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • Pakiet szkoleń wstępnych
    • Szkolenia produktowe w kraju i za granicą
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
    • Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
    "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

    Opcjonalnie prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż rok prowadzonych przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

    Administratorem danych jest Plastics Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40, kontakt [email protected]. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.