Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju produktów - technolog

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.O firmie

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu i koordynowaniu procesów wdrażania nowych produktów

  • Udział w tworzeniu technologii dla istniejących i nowowprowadzanych produktów

  • Analiza problemów technologicznych w produkcji, testowanie rozwiązań i adaptacja procesów technologicznych

  • Udział w ulepszaniu istniejących produktów, analiza receptur i testowanie nowych składników oraz procesów technologicznych

  • Kalkulacja kosztów początkowych

  • Szkolenie Pracowników produkcyjnych w zakresie wdrażania zmian technologicznych

  • Monitorowanie i analiza dostępnych na rynku ofert

  • Tworzenie wymaganej dokumentacji technologicznej

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi doradcami w obszarze projektowania i wdrażania nowych produktów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna znajomość z zakresu powstawania nowych produktów

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji, znajomość procesów technologicznych oraz maszyn

  • Znajomość specyfiki branży mile widziana

  • Doświadczenie w tworzeniu nowych technologii oraz projektowanie nowych procesów technologicznych

  • Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności i inicjatywy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Pozytywne nastawienie do siebie i otoczenia, komunikatywność

  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań, otwartości, pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmy Jack-Pol w Oławie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju w ramach organizacji

  • sklep z produktami Jack-Pol