Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Produktów w Biurze Ubezpieczeń Turystycznych i Affinity

SIGNAL IDUNAO firmie

  • Przyokopowa 31, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SIGNAL IDUNA

Przyokopowa 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych i rozwijanie dotychczasowych produktów ubezpieczeniowych w linii Affinity w zakresie analizy ryzyka ubezpieczeniowego, taryf, określenia procesów biznesowych, tworzenia ogólnych warunków ubezpieczenia lub szczególnych warunków ubezpieczenia,

  • Przygotowywanie niestandardowych ofert w linii Affinity,

  • Tworzenie procedur, instrukcji wewnętrznych oraz innych dokumentów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze ubezpieczeń majątkowych (doświadczenie w tworzeniu programów Affinity będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w tworzeniu warunków ubezpieczenia, instrukcji i procedur,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność planowania zadań, odpowiedzialność za realizowane zadania,

  • Umiejętność analitycznego oraz syntetycznego myślenia, kreatywność,

  • Dobra znajomość narzędzi informatycznych, umiejętność współpracy.

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz poszerzenia wiedzy,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Polskie spółki SIGNAL IDUNA należą do niemieckiej Grupy SIGNAL IDUNA, która jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na rynku niemieckim i od ponad 100 lat dba o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy