Specjalista ds. Rozwoju Produktu

Dawtona Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w tworzeniu i modyfikacji receptur produktów

  • Opracowywanie i weryfikacja danych na etykietach zgodnie z obowiązującym prawem

  • Bezpośredni udział w opracowywaniu i aktualizowaniu specyfikacji jakościowych nowych produktów i surowców

  • Monitorowanie rynku, nowości, trendów rynkowych

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek technologia żywności lub pokrewne

  • Zainteresowania związane ze sztuką kulinarną i poszukiwaniem nowych smaków

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego

  • Zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia receptur, kalkulacji, dokumentacji jakościowej

  • Doświadczenie w branży spożywczej

To oferujemy

  • Możliwość pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę i system motywacyjny

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym i nastawionym na sukces zespole

  • Możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji

  • Otwartość firmy na realizację własnych pomysłów i inicjatyw

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników