Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Produktu - dział marketingu

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ROCA, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność oferuje kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej: ceramikę, armaturę, stelaże podtynkowe, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia obecnie 21100 pracowników w 76 zakładach produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice
    PM/03/2015

    OBOWIĄZKI:

    • Współudział w rozwijaniu i wdrażaniu strategii produktu,
    • Przygotowywanie analiz konkurencji oraz rynku pod kątem potencjału sprzedażowego,
    • Przygotowywanie analiz cyklu życia produktu,
    • Przygotowywanie szkoleń i prezentacji produktowych dla klientów wewnątrz organizacji
      i poza nią,
    • Nadzór nad poprawnością informacji dotyczących produktów i ich uzupełnianie w bazach danych,
    • Udział w przygotowaniu komunikacji marketingowej.

     WYMAGANIA:

    • Biegła znajomość MS Excel oraz Power Point,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Mile widziana znajomość rynku sanitarnego,
    • Ponadto poszukujemy osoby odpowiedzialnej, wytrwałej w dążeniu do celu, kreatywnej
      i proaktywnej oraz doskonale zorganizowanej.

     OFERUJEMY:

    • Stałą i stabilną pracę w renomowanej firmie,
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie
      rozwijającej się organizacji,
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
    • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego oraz listu motywacyjnego.

    Prosimy o podanie nr referencyjnego w temacie wiadomości: PM/03/2015

    Prosimy o dopisanie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.