Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju produktu i współpracy handlowej

PPUH "GECO" Sp. z o.o.

376

Cholerzyn (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne podejmowanie współpracy z nowymi firmami

  • opieka i stały kontakt z dotychczasowymi klientami

  • negocjowanie warunków handlowych

  • koordynowanie wdrażania nowych produktów

  • sporządzanie dokumentacji graficznej oraz produkcyjnej produktu

  • tworzenie instrukcji obsługi oraz not katalogowych

  • analiza potrzeb rynkowych, działań konkurencji oraz trendów w elektronice

  • wdrażanie nowych rozwiązań reklamowych oraz marketingowych

  • nadzór i aktualizacja danych umieszczonych na firmowej stronie internetowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w kontaktach handlowych lub sprzedaży

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność i kreatywność w realizowaniu powierzonych zadań

  • chęć rozwoju zawodowego i determinacja w poszerzaniu wiedzy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wiedza z zakresu automatyki lub elektroniki

  • wiedza w dziedzinie chłodnictwa, ogrzewnictwa lub innego działu przemysłu

  • znajomość programu graficznego Corel

  • znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w perspektywicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia)

  • udział w tworzeniu innowacyjnych produktów

  • dużą samodzielność na stanowisku pracy

  • możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego

  • wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu oraz miła atmosfera pracy

  • możliwość udziału w międzynarodowych targach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • szkolenia

  • samochód służbowy

PPUH "GECO" Sp. z o.o. jest firmą nowoczesną działającą w branży elektronicznej od 1992 roku. Specjalizujemy się projektowaniu, produkcji i wdrażaniu elektronicznych urządzeń sterujących wykorzystywanych w wielu dziedzinach ludzkiej działalności, m.in.: w automatyce grzewczej, chłodniczej, przemysłowej.

Zakład pracy jest usytuowany w miejscowości Cholerzyn, pomiędzy lotniskiem Kraków – Balice a Zalewem w Kryspinowie, w odległości kilku kilometrów od Krakowa, Skawiny, Krzeszowic, Zabierzowa.

Przewiń do profilu firmy