Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju produktu

VALVEX S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac związanych z wdrożeniem nowego produktu na rynek

  • Opracowanie i przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z realizacją projektów

  • Organizowanie spotkań walidacyjnych oraz roboczych związanych z uruchamianymi produktami

  • Sporządzanie raportów, analiz i sprawozdań z prowadzonych projektów wdrożeniowych

  • Prowadzenie szkoleń, doradztwa technicznego w zakresie oferty produktowej firmy oraz nowych uruchomień

  • Opracowanie i realizowanie kompleksowych strategii rozwoju produktu

  • Poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie systemów sanitarnych, grzewczych i OZE

  • Analiza i badanie rynku oraz działań konkurencji

  • Analiza sprzedaży, cyklu życia produktów w zakresie oceny portfela produktowego firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w działach związanych z rozwojem produktu (mile widziane w branży instalacyjno-sanitarnej)

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, nastawienie na realizację celu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Zdolność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Pracę przy nowoczesnych projektach realizowanych dla międzynarodowych klientów

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

VALVEX S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy