Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju produktu – rozwój sklepu InStore

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opieka produktowa nad obszarem sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i opakowań

  • Współpraca z działem operacyjnym, działem zakupów i działem obsługi klienta w obszarze bieżącej obsługi sklepu, wdrażania nowych rozwiązań oraz współpracy z dostawcami

  • Rozwój sprzedaży produktu, poprzez organizację akcji sprzedażowych oraz koordynację działań poszczególnych działów w firmie

  • Analizę rynku i konkurencji dla najważniejszych produktów InPost, w szczególności w obszarze dostaw przesyłek kurierskich i paczkomatowych

  • Wsparcie produktowe dla działu sprzedaży InPost

  • Realizację inicjatyw w obszarze rozwoju biznesu w obszarze komercyjnym

Nasze wymagania

  • Umiejętność koordynacji pracy wielu działów oraz bardzo dobrej organizacji własnej pracy

  • Pomysłowość, innowacyjność oraz nieszablonowe myślenie

  • Współpraca ze współpracownikami na różnym poziomie zarządzania

  • Wiedza na temat opracowywania wymagań biznesowych na potrzeby zmian IT

  • Doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego (mile widziane w obszarze sprzedaży opakowań i materiałów eksploatacyjnych, w szczególności w segmencie B2B)

  • Zdolności do komunikowania się w dużej organizacji i przekonywania innych do swoich pomysłów

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko z realnym wpływem na biznes

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce

  • Wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje!

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy