Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju produktu- suplementy diety

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Świętojańska 12a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie etapów projektu powstawania suplementów diety;

  • Współpraca z zespołem R&D, działem zakupów i działem produkcji w procesie tworzenia nowych produktów i udoskonaleniu obecnych wyrobów firmy;

  • Poszukiwanie rozwiązań technologicznych, alternatywnych surowców do obecnego portfolio;

  • Koordynowanie opracowania dokumentacji technologicznej produktów;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w dziale rozwoju produktu w branży suplementów diety, żywności;

  • Solidna wiedza na temat rozwoju produktu, procesów technologicznych oraz testowania receptur;

  • Nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie;

  • Wykształcenie wyższe – preferowane o profilu chemicznym, technologii żywności, dietetyki.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej )

  • Przestrzeń do inicjatywy, sugestii oraz wdrażania własnych pomysłów,

  • Otwartość na testowanie nowych rozwiązań,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia,

  • Możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy