Specjalista ds. rozwoju produktu turystycznego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-03
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-09-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MYBENEFIT

    Twórca najpopularniejszej kafeterii benefitów w Polsce poszukuje:

    Specjalisty ds. rozwoju produktu turystycznego
    Dział Rozwoju Produktu Turystycznego

    JEŻELI:

    • jesteś nastawiony/-a na naukę i współpracę,
    • jesteś komunikatywny/-a i lubisz rozmawiać przez telefon,
    • lubisz pracę zadaniową na jasno określonych celach,
    • swobodnie poruszasz się i z łatwością wyszukujesz dane w Internecie,
    • Twoją pasją jest turystyka lub/i masz doświadczenie w branży turystycznej/hotelarskiej
    • masz doświadczenie w pracy z portalami rezerwacyjnymi on-line,
    • łatwo uczysz się obsługi nowych systemów/narzędzi informatycznych,
    • znasz obsługę pakietu MS Office (Word, Excel)
    • posiadasz prawo jazdy kat. B.

    TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE

    ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

    • aktywne pozyskiwanie oferty noclegowej od Partnerów (hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych) do kafeterii MyBenefit,
    • negocjowanie warunków współpracy i pozyskiwanie nowych Partnerów do kafeterii MyBenefit,
    • przeprowadzanie analizy produktowej i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla Partnera,
    • rozwój produktu turystycznego w kafeterii MyBenefit,
    • wprowadzanie i aktualizacja oferty turystycznej w kafeterii MyBenefit,
    • monitoring i analiza skuteczności podejmowanych działań sprzedażowych,
    • nauka obsługi nowych systemów / narzędzi informatycznych,
    • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z nowymi oraz obecnymi Partnerami.
    bottom

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), MyBenefit informuje, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MyBenefit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław (dalej jako: „MyBenefit”).
    2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: IODO@mybenefit.pl.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j.: Dz. U. z 2018 r., poz. 917; dalej: „Kodeks pracy”) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie innych niż wskazane w przepisie Kodeksu pracy danych osobowych.
    4. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, ale może oznaczać brak możliwości dalszego uczestniczenia w rekrutacji.
    5. Odbiorcą Pani/Pana danych będą upoważnieni pracownicy MyBenefit. Odbiorcą może być także podmiot przetwarzający dane na zlecenie MyBenefit, w drodze umowy zawartej na piśmie (np. firma IT).
    6. Pani/Pana dane przetwarzane i przechowywane będą przez okres: 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji lub do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    7. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
    8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej Klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MyBenefit Sp. z o.o. , z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.