Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju produktu w dziale jakości

4 FUN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 FUN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawska 16

Głogowo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach rozwojowych produktu w branży spożywczej

  • projektowanie i monitorowanie poprawności wdrażania nowych oraz zmodyfikowanych produktów

  • tworzenie dokumentacji nowego produktu

  • wykonywanie badań fizyko-chemicznych, raportowanie i analizowanie wyników

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji systemu zarządzania jakością w oparciu o normę BRC

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – technologia żywności, biotechnologia lub pokrewne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • mile widziana znajomość normy BRC lub IFS

  • doświadczenie w obszarze R&D lub technologii żywności

  • znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel

  • pasja w tworzeniu nowych produktów

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój organizacji i udział w podejmowaniu decyzji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atmosferę wsparcia

  • pracę w ciekawej branży

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników