Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Produktu

PROVIDENT Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo we wdrażaniu strategii promocji produktów online oferowanych przez Provident

  • realizacja analiz sprzedażowych, portfelowych i promocyjnych w celu opracowania propozycji zmian produktów

  • proponowanie nowych rozwiązań produktowych

  • identyfikowanie możliwości zwiększenia poziomu dochodowości produktów lub ich poziomu sprzedaży

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie tematów powiązanych z ofertą produktową pożyczek oraz promocji produktowych

Nasze wymagania

  • dobrze czujesz się w prowadzeniu projektów i lubisz współpracować w grupie

  • masz zdolności analityczne

  • znasz rynek produktów pożyczkowych/ kredytów konsumenckich i chcesz dalej rozwijać się w tej branży

  • dobrze posługujesz się programami MS Office

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjn

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop