Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Produktu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Departament Produktów Transakcyjnych i Finansowania Handlu/ Zespół Produktów Zarządzania Płynnością

    Nr ref. CEN/MO/024/2018

    Główne zadania:
    •kształtowanie oferty produktowej Banku dla klientów rynku korporacyjnego, w zakresie produktów zarządzania płynnością
    •wspieranie sieci sprzedaży korporacyjnej w realizacji planu finansowego oraz planu sprzedaży
    •opracowanie propozycji kierunków rozwoju i koncepcji produktów (menedżer produktów) oferowanych klientom rynku korporacyjnego, z uwzględnieniem różnych kanałów dystrybucji
    •opiniowanie niestandardowych warunków cenowych i niecenowych produktów i usług pozakredytowych
    •opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych Banku w zakresie produktów oferowanych klientom rynku korporacyjnego, z uwzględnieniem optymalizacji sprzedaży i obsługi

    Oczekujemy:
    •wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, prawo
    •minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    •znajomości oferty produktowej dla klientów rynku korporacyjnego, w zakresie produktów depozytowych i zarządzania płynnością
    •umiejętności kreowania koncepcji i rozwoju produktów
    •umiejętności tworzenia analiz opłacalności produktów oferowanych klientom rynku korporacyjnego
    •prawa jazdy kat B
    •dobrej znajomości MS Word, bardzo dobrej znajomości MS Excel
    •znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    •komunikatywności, samodzielności
    •umiejętności współpracy w zespole, odpowiedzialności i terminowości

    Oferujemy:
    •umowę o pracę
    •atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    •konkurencyjne wynagrodzenie
    •profesjonalny system szkoleń