Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Produktu

INTERNET TRADE SP. Z O.O.O firmie

INTERNET TRADE SP. Z O.O.

Robotnicza

Wrocław

Internet Trade Sp. z o.o. będąca dystrybutorem marek Starwax, GardeTech, Linea, Lew, HBF, Somfy, Nice poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania i obowiązki:

  • Monitorowanie pozycji rynkowej – stosowanie narzędzi do określenie strategii marketingowych
  • Tworzenie dokumentacji produktowej
  • Tworzenie bazy danych informacji rynkowych, doskonalenie narzędzi analitycznych i metodologicznych w tym zakresie
  • Opracowywania business cases dla danego segmentu
  • Analiza konkurencji
  • Zarządzanie narzędziami komunikacji w kanałach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Raportowanie efektywności działań marketingowych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe - marketing lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale marketingu produktowego
  • Znajomość narzędzi do określania strategii marketingowych
  • Umiejętność korzystania z programów do zarządzania projektami
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego i/lub rosyjskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Lekcje języka angielskiego
  • Owoce dla pracowników
Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia ogólnego o ochronie danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez Internet Trade Sp. z o.o., (NIP:6760057434, REGON:350546587), ul. Robotnicza 54, Wrocław dla celów związanych z rekrutacją. Powyższe dane podaję dobrowolnie.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy