Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Produktu

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz rozwój istniejących

  • Przygotowywanie i udział w formułowaniu materiałów dot. produktów (dokumentacja projektowa, biznesowa, procedury, instrukcje, umowy, prezentacje)

  • Koordynacja wdrożeń funkcjonalności systemowych

  • Prowadzenie szkoleń produktowych

  • Współpraca przy tworzeniu komunikacji związanej z produktami klientom i potencjalnym klientom (również przy użyciu mediów społecznościowych i kampanii reklamowych on-line)

  • Realizacja komunikacji z klientami przy pomocy narzędzi marketingu automatycznego

  • Udział w tworzeniu materiałów marketingowych tj. treści komunikatów adresowanych do klientów, wizualizacje graficzne

  • Realizacja projektów wewnętrznych związanych z działalnością spółki

  • Wyszukiwanie partnerów biznesowych, nawiązywanie i utrzymywanie współpracy

  • Raportowanie podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, ekonomia, zarządzanie, kierunki związane z zarządzaniem produktem)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

  • Doświadczenie w budowaniu i rozwoju produktów

  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów

  • Znajomość zagadnień związanych z SEO i SEM

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami marketingu automatycznego

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Konsekwencja w dążeniu do celu

  • Świetna organizacja pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji komunikacji w mediach społecznościowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

  • Warunki do samodzielnej i kreatywnej pracy

  • Współpraca ze zgranym, kreatywnym i zaangażowanym zespołem w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do karty Multisport, comiesięczny pakiet kafeteryjny MyBenefit

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. należące do Grupy KRUK jest jednym z trzech największych BIG-ów w Polsce. Jesteśmy biurem informacji gospodarczej, którego zadaniem jest gromadzenie oraz udostępnianie informacji o dłużnikach, a także o podmiotach i konsumentach, którzy terminowo regulują zobowiązania dla kilkunastu tysięcy instytucji, w tym największych graczy polskiego rynku finansowego i niefinansowego. Obsługujemy banki, pozabankowe instytucje finansowe, telekomy, multimedia, leasing, faktoring, ubezpieczenia, jednostki JST, sądy oraz licznych przedsiębiorców, a także konsumentów.

Przewiń do profilu firmy