Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1314 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Produktu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest renomowany producent i dystrybutor materiałów eksploatacyjnych. W związku z rozwojem działu produktowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Produktu
    Miasto: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Nr. Ref.: SDP/02/DPM
    Zakres obowiązków:
    • Przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku
    • Wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
    • Poszukiwanie nowych dostawców
    • Współpraca z działem sprzedaży oraz innymi działami w ramach organizacji
    • Inicjowanie i prowadzenie projektów związanych ze sprzedażą prowadzonego produktu
    • Przygotowywanie od strony merytorycznej materiałów marketingowych
    • Szkolenie handlowców i wspieranie ich w zakresie sprzedaży prowadzonego produktu
    • Prezentowanie produktu podczas seminariów oraz spotkań z klientami i partnerami

    Oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe (preferowane – marketing, handel, zarządzanie)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Wytrwałość w dążeniu do celu, odpowiedzialność i samodzielność
    • Kreatywność i innowacyjność
    • Prawo jazdy kat B

    Oferujemy:
    • Praca w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne zarobki oraz niezbędne narzędzia pracy

    Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

    Sun Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."