Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HemPoland Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy The Green Organic Dutchman Holdings Ltd. i jednocześnie pierwsza w Polsce firma, która uzyskała licencję na prowadzenie upraw i przetwórstwa konopi włóknistych. Od początku istnienia stawiamy na dynamiczny rozwój i inwestujemy w rozwiązania innowacyjne na skalę światową. Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół składa się z ekspertów z różnych dziedzin, którzy dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu gwarantują troskę o jakość produkcji na każdym jej etapie. Dzięki kontroli całego procesu produkcji, nasz flagowy produkt – olejek CannabiGold – jest wiodąc marką na rynkach UE.

    Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Elbląg
    Poziom stanowiska: Specjalista/Manager [k/m]

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Minimum 3 lata doświadczenia w akwizycji klientów na rynkach zagranicznych, w obsłudze klienta i sprzedaży produktów;
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientami;
    • Wysoka motywacja do realizacji założonych planów;
    • Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność i duża dawka zaangażowania;
    • Umiejętność planowania czasu pracy, koncentrowania uwagi i energii na działania, które przynoszą odpowiedni efekt.

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach europejskich;
    • Utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami;
    • Badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań;
    • Aktywna sprzedaż produktów;
    • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie aktywności;
    • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Interesującą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i rozwijającej się firmie produkcyjnej;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Codzienne wyzwania i dynamiczne środowisko pracy;
    • Partnerską i otwartą atmosferę w zespole;
    • Pakiet medyczny oraz sportowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HemPoland Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L Nr 119, str. 1), zwanego dalej „RODO” oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”.

    Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę HemPoland proszę o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HemPoland Sp. z o.o.”.