Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Gastronomicznego

CEDC International

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych oraz jakościowych,

  • profesjonalna obsługa i współpraca z klientami na powierzonym terenie,

  • negocjacje handlowe z klientami,

  • powiększanie bazy klientów na wyznaczonym terenie,

  • implementacja promocji oraz nadzór nad realizacją aktywacji,

  • przygotowywanie/przeprowadzanie szkoleń produktowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. dwuletnie doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego związanego z gastronomią (warunek konieczny),

  • masz energię, zapał i gotowość do umacniania pozycji naszych marek na rynku,

  • pasjonujesz się rozwijaniem współpracy z klientami,

  • posiadasz umiejętność negocjacji handlowych,

  • umiesz budować oraz długofalowo zarządzać relacjami,

  • jesteś wytrwały w dążeniu do założonych celów i realizacji zadań,

  • znasz rynek gastronomiczny w Krakowie,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • praca u lidera na rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet benefitów: opieka medyczna w sieci Luxmed, dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój cennych umiejętności,

  • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach,

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja CV

2

Spotkanie z potencjalnym Przełożonym

3

Spotkanie z Rekruterem i Dyrektorem działu

4

Informacja zwrotna lub złożenie oferty

Produkujemy i sprzedajemy cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent, Żytniówka i Rajska Cytrusówka będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z naszej oferty wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce oferujemy również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Jesteśmy częścią Grupy Maspex – największej prywatnej polskiej firmy w branży spożywczej oraz jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do nas i zacznij karierę, która zaprocentuje!

Przewiń do profilu firmy