Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rozwoju Rynku

PGE Energia Ciepła Oddział nr 1 w Krakowie

Ciepłownicza 1

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i agregowanie danych do wieloletnich prognoz rozwoju rynku ciepła, średnioterminowych i rocznych planów przyłączenia klientów.

  • Opracowywanie raportów wykonania planu przyłączeń oraz budżetu w zakresie przypisanych projektów oraz rozwoju rynku.

  • We współpracy z Głównym Specjalistą ds. Rozwoju rynku ciepła opracowywanie analiz potrzeb klientów, przygotowywanie analiz dotyczących możliwości przyłączenia, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

  • Odpowiedzialność za bieżącą współpracę z komórkami organizacyjnymi MPEC w zakresie: przygotowywania uzgodnień technicznych i finansowych, przygotowywania uzgodnień formalno-prawnych, udrażnianie relacji klient-MPEC.

  • Odpowiedzialność za bieżącą współpracę z Urzędami i Biurami Projektowymi w zakresie prowadzonych projektowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz otwartość na zmiany.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Zaawansowana znajomość MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników. Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Przewiń do profilu firmy