Specjalista ds. Rozwoju rynku niemieckiego - branża metalowa

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, polskiego producenta wyrobów metalowych, wykorzystywanych na wszystkich etapach budowy oraz w ramach wykończenia, zagospodarowania i zabezpieczenia terenu, dostarczającego kompleksowe rozwiązania dla kilkudziesięciu branż z różnych sektorów gospodarki, szukamy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Szczecin

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

  • Sprzedaż i budowanie pozytywnych relacji poprzez bezpośrednie wizyty u klienta

  • Czynny udział w kształtowaniu pozycji firmy na rynku niemieckim

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Realizacja planów rozwojowych i sprzedażowych

  • Raportowanie działań i wyników sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych w branżach przemysłowych lub budowlanych

  • Biegła znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • Samochód służbowy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Konkurencyjne wynagrodzenie rozliczane w euro

  • Wysoka prowizja od sprzedaży

  • Miesięczne szkolenie i praktyczne wdrożenie na stanowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Agnieszka Górnicz tel. 791 366 251

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Przewiń do profilu firmy