Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Rynku - Oleje Smarowe

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Daytona Lubricants Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    Jesteś utalentowanym handlowcem.
    Szukasz stabilności na lata. Chcesz godziwie zarabiać. Marzy ci się awans.
    Chcesz, aby w końcu doceniono Twoje pomysły.
    Lubisz wiedzieć i potrafisz swoją wiedzą dzielić się z innymi.
    Pytasz, kiedy nie wiesz. Znasz swoją wartość.
    Albo jesteś młodą osobą. Nie pracowałeś/pracowałaś w handlu
    a czujesz, że byłbyś/byłabyś w tym dobry/dobra.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Przedstawiciel do spraw rozwoju rynku

    Rozmowy rekrutacyjne zacznę umawiać na początku kwietnia.

    Z uwagi na to, że biura mamy we Wrocławiu a ogłoszenie dotyczy całej Polski na wstępnym etapie sugeruję rozmowy na skype : )

    Opis stanowiska:

    • Na tym stanowisku zaangażujemy Cię w pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o klientów dotychczasowych.
    • Będziesz wprowadzać nową markę na rynek.

    Jeśli jesteś już handlowcem i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o oleje smarowe, prosimy o kontakt!
    (BRANŻA OLEJE SMAROWE - silnikowe, hydrauliczne, przekładniowe itp.)

    Wymagania:

    • Cenimy łatwość w nawiązywaniu relacji i ambicję.
    • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie życiowe w kontaktach z maszynami.
    • Nastawienie na budowanie długoterminowych relacji z klientem.
    • Zaangażowanie. Determinacja. Otwartość na rzeczy nowe. Współpraca. Pomysły.
    • Spryt, kreatywne podejścia w rozwiązywaniu trudności.
    • Czynne prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych są niezbędne.

    Oferujemy:

    • Jasno zdefiniowane warunki współpracy. Stałą podstawę plus część zmienną wynagrodzenia, uzależnioną od twoich wyników sprzedażowych.
    • Dużą skalę sprzedaży w modelu biznes dla biznesu i udział w wypracowywanej marży.
    • Przejrzyste szkolenie handlowe i produktowe prowadzone przez weteranów branży.
    • Pomoc opiekuna na etapie odnajdywania potencjalnych klientów i organizowania czasu pracy.
    • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Proponujemy umowę zlecenie podczas dwumiesięcznego okresu próbnego. Po okresie próbnym oferujemy wybór między umową o pracę a umową agencyjną skonstruowaną tak, by zabezpieczała interesy pracownika.

    UWAGA!

    Proszę wysyłać CV w formacie PDF! List motywacyjny skierowany bezpośrednio do Oil Center mile widziany!

    Poznaj naszą załogę; biura i baza hurtowa mieści się przy ulicy Kominiarskiej 21 we Wrocławiu,

    zapraszamy do firmy!

    Jesteśmy w trakcie zmieniania nazwy spółki na Daytona Lubricants - koncentrujemy się na sprzedaży tej marki.

    www.daytonalubricants.pl

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."