Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju rynku

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów oraz certyfikacji systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Zakres obowiązków:

  • realizujesz cele sprzedażowe
  • pozyskujesz nowych Klientów i rozwijasz relacje z obecnymi
  • negocjujesz i finalizujesz warunki umów z klientami i współpracownikami
  • opracowujesz oferty zgodnie z zapotrzebowaniem przetargowym
  • aktywnie rozwijasz, identyfikujesz i kwalifikujesz szanse sprzedażowe
  • monitorujesz i analizujesz dane rynkowe dotyczące segmentu oraz konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w sprzedaży usług B2B, mile widziane w branży usług certyfikacyjnych
  • wykształcenie minimum średnie
  • praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi wspierających procesy sprzedaży B2B
  • komunikatywność  i zorientowanie na osiąganie celów
  • kreatywność i inicjatywa
  • mile widziana znajomość rynku jednostek certyfikacyjnych
  • prawo jazdy Kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 60 lat na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. telefon kom. samochód służbowy)
  • możliwość przystąpienia do  prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dostęp do platformy nauki języka angielskiego i niemieckiego - etutor
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • wypłatę wynagrodzenia 27 dnia każdego miesiąca kalendarzowego
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy

Ogłoszenie archiwalne