Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Rynku (rynek tradycyjny i nowoczesny)

I.D.C. Polonia S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych zadań i planów sprzedażowych

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • Egzekucja ustaleń promocyjnych

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami, oraz bieżąca aktualizacja bazy klientów

  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie

  • Działania zmierzające do stałego zwiększania sprzedaży

  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG

  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu

  • Doskonała organizacja własnej pracy

  • Nastawienie na rozwój i samodoskonalenie

  • Bardzo dobra znajomość regionalnego rynku spożywczego

  • Prawo jazdy kat. „B”

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia

  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

I.D.C. Polonia S.A.

Firma należąca do grupy I.D.C. Holding a. s., producenta znanych marek słodyczy takich jak Góralki, Verbena, Lusette, poszukuje do zespołu sprzedaży osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU (rynek tradycyjny i nowoczesny)

Na terenie: Gdańsk i bezpośrednia okolica

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o nadsyłanie swojego CV do dnia: 16.07.2021 r.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.