Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Sprzedaży

AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agrifirm Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1997 roku i należy

do Royal Agrifirm Group, holenderskiej grupy , która specjalizuje się

w produkcji pasz dla zwierząt, nasion, nawozów i pestycydów.

Oferujemy klientom również swoją wiedzę, innowacyjne rozwiązania

oraz dostęp do najnowszych technologii. Royal Agrifirm Group zatrudnia około 3 000 pracowników w 16 krajach świata.

Agrifirm dysponuje w Polsce pięcioma nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w: Szamotułach, Topoli Wielkiej, Margońskiej Wieś, Płośnicy oraz Bedlnie Radzyńskim.

Wraz z intensywnym rozwojem Agrifirm w Polsce, do Działu Sprzedaży obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU SPRZEDAŻY
(Dział Drobiu, na terenie całego kraju)

Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie klientów w łańcuchu biznesowym  Wylęgarnie -> Hodowcy -> Ubojnie
  • Kontraktowanie współpracy w łańcuchu biznesowym w oparciu o produkty Agrifirm
  • Profesjonalne doradztwo klientom w oparciu o wiedzę żywieniową, weterynaryjną, techniczną
  • Analiza rynku Budowanie wizerunku firmy Agrifirm jako partnera biznesowego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zootechniczne / weterynaryjne lub kursy branżowe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (kontraktacja)
  • Znajomość rynku
  • Umiejętności budowania relacji z klientem w oparciu o etykę zawodową
  • Zdolności negocjacyjnych, otwartości i komunikatywności
  • Zaangażowania i ambicji w dążeniu do osiągania celów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasza oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przejrzysty system wynagrodzeń – podstawa + premia
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szeroka oferta benefitów:
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka angielskiego
  • Owoce
  • Multisport
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie – wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.

A może znasz kogoś, kto byłby zainteresowany? – przekaż informację!

Administratorem danych osobowych jest Agrifirm Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Chrobrego 52, 64-500 Szamotuły. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Kandydata wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”

Ogłoszenie archiwalne