Specjalista ds. Rozwoju rynku w branży Industries & Environment

SGSO firmie

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług będących w portfolio branży

  • rozwój i wdrażanie nowych usług

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • sporządzenie ofert/ umów oraz negocjacje z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 4 letnie doświadczenie pracy w obszarze sprzedaży

  • znajomość zagadnień z obszaru BHP oraz ochrony środowiska

  • komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy