Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju rynku zagranicznego

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Rzeźnicza 32/33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CCIG Group sp. z o.o.

Rzeźnicza 32/33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów na terenie Ukrainy i Rosji,

  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z Business Development Managerem,

  • bieżący kontakt ze Spółką CCIG Group w Ukrainie,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na teren Ukrainy, Rosji,

  • odpowiadanie na zapytania dot. współpracy,

  • wdrażanie projektów w organizacji,

  • ścisła współpraca z Zarządem, Działem Operacyjnym i Działem Project Management.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego (native),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • znajomość języka polskiego na poziomie C1,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • nastawienie na realizację celów,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Google Docs.

Mile widziane

  • znajomość metodyk wdrażania i zarządzania projektami.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia - laptop, telefon,

  • stabilna długofalowa współpraca w dynamicznym i profesjonalnym zespole,

  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość skorzystania z benefitów takich jak: karta multisport, pakiet medyczny LuxMed, ubezpieczenia grupowe, strefa relaksu,

  • świetna atmosfera i brak dress codu :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

Wiemy, co warto powiedzieć. W ofercie naszego call center znajdują się wszystkie kanały komunikacji, zarówno te tradycyjne, jak i te nowoczesne, w oczekiwany sposób odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość i nastawienie na realizację celów.

Przewiń do profilu firmy