Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Bankomatów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Głównym przedmiotem działalności ITCARD jest obsługa bankomatów, terminali płatniczych POS, kart płatniczych VISA i Master Card oraz obsługa autoryzacji transakcji płatniczych. ITCARD Centrum Technologii Płatniczych SA jest drugim, największym centrum obsługi i procesingu bankomatów w Polsce.

    Do ITCARD należy ogólnopolska sieć bankomatów Planet Cash, sieć terminali płatniczych Planet Pay oraz internetowa galeria handlowa Planet Plus

    IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH SA z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

    Specjalisty ds. Rozwoju Sieci Bankomatów
    Miejsce Pracy: Kraków i okolice (woj. Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)

    OPIS STANOWISKA:

    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • pozyskiwanie miejsc pod nowe lokalizacje bankomatów,
    • przeprowadzanie rozmów oraz prowadzenie negocjacji z przedstawicielami sieci handlowych oraz indywidualnymi właścicielami lokalizacji,
    • dokonywanie wstępnych audytów w lokalizacjach,
    • analiza rentowności bankomatów w podległym regionie oraz raportowanie wyników,
    • utrzymywanie bieżących kontaktów z właścicielami lokalizacji istniejących bankomatów.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku o charakterze przedstawiciela handlowego,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
    • dyspozycyjność,
    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
    • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
    • wysoko rozwinięte cechy interpersonalne,
    • wysoka kultura osobista.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karta umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowo-rekreacyjnych),
    • szkolenia oraz kursy,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 139, 02-231 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000640662 NIP 525-252-32-89, REGON 145907986, dalej zwany „ITCARD”, jako administrator danych będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w kwestionariuszu dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że podanie danych osobowych, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji.

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte. W przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do ich przeprowadzenia lub do czasu odwołania tej zgody.

    W celu związanym z prowadzeniem rekrutacji ITCARD może przekazać Pani/Pana dane osobowe podmiotom, którym powierzył przetwarzanie tych danych na postawie zawartej umowy.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne ich usunięcie. W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z ITCARD pod adresem: [email protected]

    W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza, ITCARD będzie przetwarzał takie informacje tylko w sytuacji, gdy wyrazi Pani/Pan na to dodatkową zgodę, w stosunku do której przysługuje Pani/Panu prawo jej odwołania w dowolnym momencie. Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych przepisach jest dobrowolne i dla mnie korzystne.

    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.